O nás

Edita Pešková
Dr. Nejedlého 279
Mochov 25087
Praha - východ

Telefonní číslo: +420 733 653 114

IČ: 22604774 založeno 26.7.2012

E-mail: peskova.edita@seznam.cz

Bankovní účet: 2700294395/2010 transparentní účet Fio bankaOtevírací doba

Vzhledem k tomu, že je činnost útulku hrazena z našich soukromých zdrojů, jistě si všichni domyslí, že nutně musím chodit do zaměstnání. Nejsem tedy doma s kočičkami, nejsem k dispozici v přesně určené hodiny ani dny. Navíc pracuji ve směnném provozu. Je tady nutné, domlouvat si u nás návštěvy s ohledem na tuto situaci. Prosím volejte nebo pište na 733653114 Edita Pešková. Děkuji za pochopení ☺

Informace o nás

Jsme jeden z největších soukromých útulků ve středočeském kraji, najdete nás v obci Mochov (Praha- východ). Vznikli jsme z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům.

Náš útulek je unikátní tím, že se snažíme nepoužívat klece a kotce, naši miláčci mají samostatné pokoje a učíme je soužití v normální domácnosti. Někdy je velice těžké vysvětlit kočce z lesa, proč nemůže čůrat do postele a proč sporák pálí.

Náš útulek není podporováno žádnými dotacemi a je plně financováno z našich soukromých zdrojů, proto je každá vaše pomoc (nejen finanční) vítaná. Rádi bychom v našich řadách přivítali i nové dobrovolníky, kteří by nám chtěli pomoci s organizací akcí, umisťovacích výstav, inzercí, nabízením výrobků z našeho obchůdku nebo péčí o naše miláčky.

Po dohodě nás můžete kdykoliv navštívit s úmyslem osvojení zvířete, ale také za účelem nezávazné návštěvy a prohlídky našeho depozita.

Dospelé kočky, které jsou vykastrované mají po celý rok přístup ven na zahradu. Na podzim roku 2012 u nás proběhla velká rekonstrukce, vytvořili jsme pro kočky velkou "kočkohernu", karanténní pokoj, z finančních příspěvků od lidí a z našich osobních zdrojů jsem zakoupili i potřebné vybavení. Stále ještě máme velké plány do budoucna, ale finančních zdrojů není tolik, kolik bychom si přáli. Jen 1/8 nákladů na provoz depozita, na stravu a veterinární péči se nám podaří uhradit ze zaslaných příspěvků, vše ostatní hradíme ze svého.


Kdo jsme ?

Edita Pešková - předsedkyně Z.S., hlavní živitelka, pečovatelka a kočíčí máma na plný úvazek!

Edita Burianová - místopředsedkyně Z.S, správce webu, technická podpora, výrobce do charitativního obchůdku

Ema Burianová- nejmladší milovnice koček a účastnice výstav ♥