V sobotu 21.9.2013 proběhl 8. ročník akce Sen zvířat

22.09.2013 17:29

Akce je organizována na podporu všem opuštěným a týraným zvířatům za účelem najít co nejvíce laskavých domovů těmto tvorečkům. Výstavy se také účastní firmy, jejichž hlavní činností je poskytování potřeb pro chovatele a zároveň se podílí na sponzorství.

Za naše depozitum jsme nakonec vyrazily s kočičkami Albertem, Pumy, Anabelle, Drátkem, Mercedesem, Modrým, Zeleným, Guessem, Storm a Jumpem.
Naše koťátka se projevovala jako neskueční mazlíci, nechali se od lidí hladit a chovat a odpoledne z toho byli celý odpadlí a vše prospali. Albertovi jsme zkusili nasadit kšírky jako pro pejska. Ačkoliv je měl poprvé, neměl s nimi větší problémy. Pumy se v kleci také nelíbilo a tak se snažila svými pacičkami chytat lidi a přemlouvat je, aby si jí vzali.
Přímo na výstavě se umístil kocourek Albert - vzala si ho starší paní, které učaroval, jak se promenoval na kšírkách. Chtěla by s ním zkusit chodit na kratší procházky, tak uvidíme, jak mu to půjde. Albert bude jako kočičí jedináček, což jsme právě pro něj potřebovali, protože s dospělými kočkami se příliš v lásce nemá.
Pumy se nakonec podařilo přemluvit jeden mladý pár a tak nový domov také má. Oběma přejeme krásný domov, hodně mazlení a hlazení.
Po výstavě si k nám přijel ještě pro kocourka Guesse mladý pár, který si od nás před několika týdny vzal jeho brášku Cartiera. Guess se jim moc líbil, byli se na něj dokonce podívat i na výstavě. A tak chtějí vyzkoušet, jak jim to se dvěma kocourky bude nakonec fungovat a snad již u nich zůstane natrvalo.

pár fotek ze Snu zvířat