Preciosa- nový domov

11.03.2019 15:00

V depozitu od: 18.4.2014

Preciosa se k nám do depozitu přitoulala. Přišla vlezem pro kočky a zabydlela se v garáži ve starých krabicích. Ostatní kočky na ní koukaly podezřívavě, ale pustili ji domů. Po obydlení staré krabice, začala krabice pískat a bylo jasno :) Přišla si k nám porodit ! Porodila 4 černobílá koťata. Takže jsem ji dali pracovní jméno "pískající krabice", nakrmili jsem ji a udělali ji plnohodnotný pelíšek, aby mohla zaujmout novou roli matky. Ostatní kočky se smířili s novou spolubydlící, ale nám vrtá hlavou kdo to je a kdo jsou její majitelé. Kočička se nechá pohladit, je hodně upovídaná a  pravděpodobně bude obyvatelkou Mochova !

 

Po pracovním názvu " pískající krabice" dostala řádné jméno Preciosa po vzoru výrobců korálků.

Nyní jsme vymysleli i jména pro koťátka, ale stále jsou moc maličká na to, aby jsme na 100% mohli říct, zda jsou to kluci nebo holky.

Výběr jmen: Kaplík, Twin, Háček, Kroužek, Nymo, Neonka, Karabinka, Rivolka.

Koťátka norozena: 18.4.2014

 

3.5.2014

Proběhlo focení a tak v albu pod popiskem najdete fotky koťátek. S největší pravděpodobností se Preciose narodili tři kluci a jedna holčička.

Jména tedy budou mít: Kaplík, Twin, Háček a holčička bude Rivolka.

Kaplík, Rivolka, Twin mají nový domov. 

Preciosa- stále v depozitu

 

 

Háček zemřel autoimunitní trombocitopenie- selhání imunitního systému. I přes velkou snahu, transfůzy krve od sourozence Twina jsem boj o jeho život prohrály.