Novinky

03.03.2015 11:40

Hezký den, omlouváme se za velkou odmlku, ale máme toho poslední dobou nějak moc. 

V domově pro seniory v Jenštejně se nám podařilo odchytit Buráčka a malého Oříška.V dalším kole odchytů k nám do sklopců zapůjčených od Koček bez hranic,přibyl Kokos,5 letý černý kocour s bílou náprsenkou a tlapkami,velmi plachý a bojácný kocourek.Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu mu byl amputován celý ocásek,je vykastrovaný a ještě dostává atb a vitamíny.Je to bojovník,nechá se přemluvit jen na jídlo, ale když schová hlavičku pod deku užívá si i hlazení.Další je Pekana,roční černá holčička s bílou náprsenkou,velmi maličká,drobná a o to více bázlivá.Také ona už je kastrovaná.Arašída a Pinie jsou velké mouraté kočky bojovnice zhruba 5leté,u nás již po kastraci. Nechají mě jen uklidit a nakrmit,o bližší kontakt nestojí a ve svém strachu útočí.

Zbývá odchytit jen 2 kočky,zřejmě kluk a holka.

 

Včera do nového domova odjel Oříšek. Bude bydlet v domě se zahradou u Mariánských lázní. Doufáme, že se mu bude nový domov líbit a bude dělat jen radost.

Jako další odjeli Petrklíček a Buráček. Odvezla si je slečna do Oříškova ( psí útulek). Kteří si od nás vzali Lilii. Děkujeme nové rodině :)

 

Bohužel také musíme oznámit smutnou zprávu. Aida zemřela, bohužel i ona byla jedna z přiotrávených kočiček. Myslely jsem, že bude v pořádku, ale bohužel zemřela na selhání ledvin. Bojovaly jsem o její život do posledncíh chvil.

 

 

Moc bychom chtěli poprosit o finanční pomoc na léčení a kastrační program. Příspěvky můžete posílat na náš transparentní účet : 2700294395/2010 

Za pomoc děkujeme :)
a přejeme hezký den