Budujeme, aneb co je u nás nového...

23.05.2017 19:16

V tomto týdnu u nás probíhala velká přestavba,  nutně jsme potřebovali nové prostory pro sklad steliva a nakonec i granulí. v tak velkém počtu zvířat musíme mít přiměřené zásoby a tak z bývalé kotelny vznik provizorní sklad,  ještě budeme řešit podlahy, ale na to zatím nezbyvaji finance

A další velká přestavba proběhla ve venkovním výběhu pro dospělé kočky.  hodně prace, ale na konci spokojené kočky, krásné místo na relax a v neposlední řadě i spokojená já.  Bude se mi snadněji udržovat pořádek a kočičky mají svůj kousek přírody.

Na a když už jsme u přestavby,m pár drobností a celkově velký úklid ve velké kočkoherne, likvidace nefunkčního a velké oživení v podobě navazujícího venkovního výběhu. Myslím,ze jsme všichni spokojení. 

 

Nejlepší nakonec ! nejvíce úsilí i finančních prostředků - přestavba, která probíhala několik měsíců.  Naše nová příjmová karanténa, máme nové rozvody elektřiny,vody i plynu, ještě topení a drobné dodělávky, ale jinak plně funkční a jak sami vidíte,od první minuty obsazena. Are si odbývá své první dny i naprosté izolaci. Děkujeme všem, kteří se s námi podíleli na velké rekonstrukci vsech místnosti suterénu a tím rozšíření kapacity našeho útulku,  obrovský dík patří hlavně Zlatka Hanusová za velkou finanční pomoc,  ještě jednou díky ♥bez tvé pomoci by jsme tohle vše nezvládli. 

 

A teď už ukázka fotografií ☺