Aktuality

13.02.2015 14:28

Omlouváme se za dlouhou pauzu,ale kočičky nás zaměstnávají čím dál víc. 

Nově jsme do našeho depozitu přijaly tři mourovaté kočičky, daly jsem jim jména: Švestka, Hruška a Meruňka :) 

Dále jsem začaly řešit kauzu v Tuchorazi na statku, kde se přemnožily kočičky a jsou v otřesném stavu ! Koček je na statku cca 30. Zatím jsem vzaly do depozitu 8 kočiček, které na tom byly nejhůř a jejich zdravotní stav potřeboval okamžitý zásah veterináře a péči. 

V albu jsou fotky přímo z místa, kde kočičky žijí a pár fotek, které jsem pořídily hned po příjezdu do depozitu. V tuto chvíli jsou všichni v karanténě. Některé z kočiček byly již na operacích- jedna měla uhnilé očíčko, tak jí muselo být chirurgicky odstraněno, další kočičce musel být amputován ocásek, dále trhání zoubků, kvůli velkému zánětu atd. atd. Snažíme se co nám síly stačí, ale potřebujeme každou vaši pomoc! Prosíme všechny o finanční pomoc, protože veterinární péče, kterou kočičky potřebují je velice nákladná. Včechny kočičky musíme přeléčit a nechat vykastrovat. 

O dalších krocích vás budeme informovat. 

 

co se dále chystá v našem depozitu: 

  • v něděli 15. 2. 2015 - instalace kamerového systému 
  • eshop s dobročinným obchůdkem! 
  • nové fotografie z depozitu
<iframe src="https://www.rajce.net/a11011266/mini?bgcolor=&photoNameVisible=0" name="rajce-net" width="356" height="356" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true"></iframe>