Hubert

15.09.2019

Datum příjmu: 15.09.2019
Místo nálezu: Čelákovice
Kastrace: Ano
Očkování:   Ano


Těší mě, já jsem Hubert! žil jsem venku, dokud jsem se jednoho dne nezamotal do nějakýho drátu, prej to byla nějaká past. Nevím proč by chtěl někdo dělat pasti na kočky, ale lidi jsou prostě zlý! Alespoň jsem si to dřív myslel, teď pomalu poznávám, že ta paní která leží v MOJÍ posteli je možná docela fajn... asi dám těm HODNÝM lidem ještě šanci, ale musíte si jí zasloužit! "

Hubert to ve svém životě neměl vůbec lehké. Lidé mu ublížili tím nejhorším způsobem, stále je ostražitý, ale světe div se! začíná zase věřit, že ne všichni lidé jsou stejní. Po velice náročné operaci a rekonvalescenci, zůstává i nadále v našem útulku. Alespoň do té doby, než získá důvěru a zamiluje se do nové rodinyHubert a jeho příběh

" Bohužel smutný příběh kocourka Zrzka, kterému opět ublížili lidé. Během víkendu jsem byla přivolána ke kocourkovi, který byl odchycen v Sedlčánkách. Kocourek se chytil do pytláckého oka, který se prořezal kůží v oblasti břicha, v tříslech, na plecích a těsně nad konečníkem. Na břiše jsou přoříznuty i břišní svaly. Kocourek musel trpět velkými bolestmi. Tyto typy pastí je zakázané používat. Nyní je u nás hospitalizován, podstoupil již 2 operace. Při prvním zákroku jsem mu odstranila drát, udělala jsem debridement rány - odstranění odumřelé tkáně, vzhledem k tomu, že rána byla infikovaná, musela projít granulací, při druhé operaci jsem ránu sešila. Hledá se původní majitel kocoura.