Virtuální adopce znamená, že si můžete "adoptovat" na dálku kočičku či kocourka a tím získá Vaši podporu. Podpora může být finanční či materiální. K virtuální adopci jsou určeny kočičky, které z různých závažných důvodů nemohou do nové rodiny a vyžadují neustálou péči v našem depozitu. Nebo dočasně i kočičky, které jsou zatím natolik plaché, že jejich umístění by bylo v této chvíli nevhodné.

Pokud si kočičku adoptujete a pošlete finanční či materiální odměnu, bude Vám zasláno potvrzení o daru pro daňové účely a budou Vám posílány fotografie a informace o daru. Možná je i návštěva v depozitu. Pokud se rozhodnete kočičku či kocourka podpořit, neváhejte nám napsat zprávu na email : peskova.edita@seznam.cz , kde Vám poskytneme více informací

Kočičky k virtuální adopci

Míša

narozen: 2012

fotky

 

Jaký je?

Míša je velmi plachý a bázlivý. Když se nechá chytit, tak se pomazlí, ale musí mít náladu. Potřebuje trpělivost a lásku. Vůči cizím lidem je ale stále nedůvěřivý a nenechá je k sobě přiblížit.

 

Kastrace: ano

 

Žakelína

narozena: 2010

fotky

 

Jak se k nám dostala:

K nám do depozitu se dostala v červenci 2012 v zuboženém stavu. Nyní je z ní krásná, vykrmená kočička.

 

12.12.2014 - Žakelína dělá každým dnem pokroky a dnes už je z ní krásná, dobře živená kočička. Nechá se pomazlit, ale musí mít náladu a chuť. Nejraději by trávila všechen volný čas na zahradě a vyvalovala se v záhonech. Žakelina stále zůstává v našem depozitu a čeká možná právě na vás. 

 

Kastrace: ano