Kočičky k adopci

Poldík

Od úterý máme v péči cca ročního kocourka, nalezenec z Brandýsa nad Labem. Zřejmě po autonehodě,  předán MP Brandýs. Jméno Poldik.

Poldik je ochrnutý na zadní nožičky, rentgen vyloučil zlomeniny a sono vnitřní zranění, chlapeček je velmi hubený, klidný a velmi mazlivý, nepostrádá někdo svého nekastrovaného kamaráda?

 

 

 

Chico

Ahoj, jsme Chico, mazlivý černý kastrovaný a očkovaný kocour. Mám rád, hlazení, teplou postel a plnou misku. Hledám novou rodinu, klidně i s domečkem a výběhem věn ♥

Paní Knedlíčková

Ahoj, jmenuji se Paní Knedlíčková. Nejsem moc společenská, ráda si pospávám v klidu a pohodě. Nemám ráda, když mě v podřimování někdo ruší. Jsem očkovaná, kastrovaná a hledám novou rodinu ♥

Kočky z TOSu

Maminka Slévárna

rozvážná a klidní Strojírna 

Mazel Soustruh

Frézka 

 

Tohle jsou všechno kočičky, které k nám přišly z TOSu v Čelákovicích. 

 

Slévárna

 

Soustruh

Strojírna

 

Slévárna má nový domov ♥

Třešnička a koťata

Poslední příjem do karantény . Maminka Třešnička a její mimi , mouraté slečny Hruštička, Švestička a Jablíčka,  černý kluk Melounek.  Maminka přišla porodit svá koťata na přízemní balkon na sídlišti Černý most v Praze k úžasným lidem, kteří se o maličké i jejich unavenou maminku starali, jak mohli. Klidná a očividně bytová kočička je vzorná maminka všem 4 potomkům i když sama vypadá velmi unaveně,v očícku má vyhojený vřed po herpes. narozeni 2.5.2017
 

Koťata od Třešničky mají nový domov. Jen Třešňička na svou rodinu čeká ♥ 

Koťata Brandýsa

A tohle vzteklé komando někdo odložil na nádraží v Brandýse, cca 8 týdnů stará koťata očividně bez péče. Malá a vzteklá - 2 mourate holčičky,jeden kluk mour a druhý černý. Zanedbání a vyděšení,ale s chutí k jídlu.  Bude to ještě pár týdnů trvat, než si zvyknou na lidskou společnost, ale i z nich budou nádherní kočičáci. 

 

 

A další smutné nadeleni...

sourozenci či možná jen příbuzní koťat odchycených na nádraží v Brandýse nad Labem, další 4 smutní a vyděšení s nejistou budoucností. Černá holčička,2 zrz kluci a mourek.  Stáří cca 6 týdnů, nesocializovani, vrčí a snaží se mě sežrat. 

Přijati 1. července 2017

 

 

LOKOTKA- černá holčička-největší mazel a pusinkovač, drobná černá holčička je nejspokojenější v náručí. 

 

BEROLÍNA- operace břišní kýly, kastrace, mazlivá a vděčná kočička

 

Berolína má nový domov ♥

 

 

 

 

Kočky z Bradavic

 • Minerva- maminka
 • Střelenka- starší sestra
 • Hagrid
 • Ron
 • Fred
 • Hermiona
 • George

Fred, George, Ron, Hagrid a Hermiona mají nový domov ♥

Maminka Minerva má nový domov ♥

Ahoj jmenuji se Fred a bydlím v Mochově se svými sourozenci a maminkou Minervou. Narodil jsem se v srpnu 2017 poté, co se moje maminka toulala dlouho venku. Já a moji sourozenci jsme vyrostli u lidí a je nám s nimi dobře. Celkem často řádíme a hrajeme si, ale co by se dalo očekávat jiného od koťat ? ♥

 

V Mochově zůstává už jen Střelenka ♥

 

Grácie z Vykáně

Tři Grácie, tři holčičky bez domova, cca 10 týdnů stará koťata (narozeni cca duben 2017) si přišla pro pomoc k paní Ditě Horákové. Jsou trošku plaché,ale vděčné za jídlo i teplý pelíšek, dostávají atb,mast do oci, jsou odblesene, odčervené, z maličkých usmudlanku budou nádherné kočky v krásných zrz barvách. 

 • Gréta 
 • Garbo

 

 

CHOPER,HARLEY a DAVIDSON

CHOPER,HARLEY a DAVIDSON.Koťata vyhozená u kruhového objezdu na trase Praha-Poděbrady.Původně 4 nechtěňátka našli velmi milí motorkáři a jednoho ze sourozenců si hned odvezli domů.U nás se tedy do nového domova těší zrz kluk Davidson, zrz slečna Harley a bílo-mour CHoper.Velmi neposedné trio obrovských mazlíků vás určitě bude bavit poťouchlými nápady a velkou dávkou energie.Nakonec si vždy přijdou pro pohlazení a budou usínat nejraději v náručí za hlasitého vrnění.

 

CHoper a Davidson mají nový domov ♥

V útulku čeká kočička  Harley na nový domov ♥

 

CHoper a Davidson mají nový domov ♥

V útulku čeká kočička  Harley na nový domov ♥

 

KÁ,BAGIRA a ŠANTÍ

KÁ,BAGIRA a ŠANTÍ.Velké klubko maličkých šelmiček s velmi uhrančivou šedou barvou.Sestřičky mají podobný osud,jako Rudolf,také jim jejich pán umřel.Jsou to ale neposedná klubíčka a velké divošky,na smutek nemají čas.Musí objevovat svět a teplo lidské náruče.Budou jim 3 měsíce,jsou očkované.

 

Šantí a Baghíra mají nový domov ♥

V útulku čeká kočičká Ká na svou novou rodinu ♥

 

Ahoj jmenuji se Ká a mám nejtmavší šedou ze svých sestřiček. Budou mi tři měsíce, jsem očkovaná, odčervená a zaléčená. Já a mé sestřičky jsme velké klubko maličkých šelmiček s velmi uhrančivou šedou barvou. Jsme neposedné a velké divošky,na smutek nemáme čas. Musíme objevovat svět a teplo lidské náruče♥

 

ahoj já jsem Bagira ☺

 

A já jsem Šantí 

 

 

 

Zvonička

Slečna ZVONIČKA  je milé a veselé koťě,které se od malička velmi statečně pere s nepřízní osudu.Jako týden staré koťe se k nám dostala poté,co přišla i se sourozenci o maminku.Bohužel všchna koťata i s náhradní maminkou onemocněla panleukopenií a malé Zvoničce po nemoci zůstala částečně ochrnutá zadní nožička.Zvonička je hravé a zvídavé 7 měsíční klubíčko,očkovaná,testovaná i kastrovaná.

 

 

Maminka a koťata (Maya)

Velmi zubožená maminka a její 4 potomci.  Kočička je velmi mladá a už má za sebou několik porodů,  žádné z koťat se nedožilo dospělosti . Jsme plní po střechu a stopstav stále trvá, bohužel se najdou smutné výjimky , toto je jedna z nich. Kočička je od rána na vet a koťata dokrmuji po 2 hodinách mlékem od Royal caninu  i oni dostávají ATB,probiotika a vitamíny. Držte nám palce....

Bohužel všechna koťátka zemřela...

 

Bob a Kate - Koťata z příkopu

O osudu cca 2 měsíčních koťat neměl jejich majitel zřejmě konkrétní představu a tak se jich velmi originálně rozhodl zbavit, milá koťata pohodil v neděli do výkopu před náš dům . Nezajímá ho, že je nemám kam dát , že obě koťata jsou velmi zanedbaná, mají rýmu, usazená očka a klouček deformované víčko, blešky a svrab jako bonus k už tak smutnému stavu, nezajímá ho, že jsem po operaci na tom fyzicky dost špatně.  Někdo si dal práci je ochočit,tak proč se jich pak zbaví odhozením do příkopu.nenacházím slušná slova pro jeho jednání... 

 

 

 

 

 

Toulavci z Tuchorazi

TU cHO RAZ- naše jména ☺

Tušík- černý kluk 

Hopík- zrzavý kluk

Razinka - mouratá holka

 

Další dva nalezenci z ulice SLEPÁ

SLÉza- z Tuchorazi 

ja z Tuchorazi 

Nejnovější toulavčata z Tuchoraz. Sourozenci zrzek, černý a slečna mouratá,  stáří cca 8 měsíců, podvyživení, nekontaktní a velmi vyděšení. Byli odkázáni jen na svoje lovecké umění. nejsmutnější je, že na ně koukalo celých 8 měsíců spoustu lidí, sousedé si je přehazovali a jediné,na čem se shodli bylo, že je tam nechtějí...Jsme opravdu tak bezcitní a lhostejní?

,

 

Tušík má nový domov ☺

 

 

 

Mochovčata bez maminky

30. dubna 2017 jsem přijala pět malých koťat. Koťata jsou z Mochova a bohužel přišli o maminku. Mají cca 350 g a jsou staří zhruba měsíc ( začátek dubna 2017)

Dva zrzavý kluci a tři želvovinové holčičky ♥

Ještě ten den kdy jsem přijala koťata našla se i náhradní maminka, které má mlíčko a koťata hned přijala za vlastní ♥ 

 

Maminka - Kostelnička

Zrzavý kluk- Betlém

Zrzavý kluk- Zvon

Želvovinová s flekem za uchem - Zpovědnička

Želvovinová - největší zrzavé fleky- Kropenka

Želvovinová - nejtmavší- Svěcenka

 

Na nový domov čeká už jen Zvonička ♥

Betlémek, Kropenka a Svěcenka zemřeli. 

Kostelnička má nový domov. 

 

Kočky z Mochovské elektrárny

Kabílek- Černý kluk 

Fukušima- Černá maminka, plachá, 

Temelín- mouratý kocour, kastrovaný, plachý, 

_________________________________________

Zkoušečka- Černá holka -našla nový domov

Zásuvka- Černá holka

Vypínač- Černý kluk 

Zkoušečka má nový domov ♥

Vypínač a Zásuvka bohužel zemřeli. 

 

 

 

 

Kočky ze Staré Boleslavi- Saxík, Bubínek, Notička a Harmonika

Kočky odchycené ve Staré Boleslavi 

 

Bubínek - zrz kluk, starší cca 6 let, kastrovaný 

Saxík- zrzavý kluk, narozeni cca srpen 2016

Notička- Zrzavo-bílá holka, narozeni cca srpen 2016

Harmonika- maminka, cca 3 roky, tříbarevná, plachá, kastrovaná, 

 

 

Bubínek má nový domov.

 

 

Saxík

Káranky

Odchycených celkem 11 koček, tři kocouři zůstali v lokalitě v péči dělníků.

 1. Niké- Černobílá holka (Kravička) 
 2. Athéna- Želvovinová holka, kastrovaná
 3. Artemis- Želvovinová holka (zrz půl čumák), kastrovaná
 4. Hera- Mourato- bílá holčička, kastrovaná
 5. Gaina- tříbarevná holčička, kastrovaná
 6. Persefona- černobílá holčička, kastrovaná
 7. Apollon- Mouratý kluk, nejmenší, kastrovaný 
_______________________________________________-
 1. Hádes- Zrzavo-bílý kluk (nejstarší), kastrovaná- návrat do původní lokality
 2. Zeus- Zrzavo-bílý kluk (mladší), kastrovaná- návrat do původní lokality
 3. Zrzavý kluk mladší- Zemřel 
 4. Zrzavý kluk starší starší - zemřel

 

Méďa z Čelákovic

Krasný a hrdý kluk z náměstí v Čelákovicích, uz je po kastraci,cca 2 roky starý a zatím hodně bojácný .

Medvídej je asi dvouletý kocour (květen 2015) , velký zrzavý z Čelákovic ☺ Chycen na sídlišti, kde chodil na krmné místo tři týdny poté se dostal k nám do útulku. Je velmi bojovný, je po kastraci a čeká na očkování. Statečný medvídek bude jednou velký mazel, příběh nám velice připomíná Huberta. 

 

Prokopka

Našla se krásná mazlivá kočičí slečna. V Čelákovicích, v Prokopě. Kočička je dobře živená, čistá a mazlivá. 

 

Divuše, Arnoštka, Lískulka a Křemílek

Divoženky z Karaneho...Řešíme přemnožené kočky a koťata v chatové oblasti v Karanem. Chataři se celé léto kochaji koťaty a s prvním mrazikem nastala otázka,co s nimi dál???Je velká škoda,ze si neuvědomili situaci drive,než se narodili další generace nechtěných koťátek.Mestsky útulek je bohužel nejbližší v Praze a naše zařízení, už tak s cca 100 kočkami v péči,nezvládne další.Dospele kočky se po kastraci vrátí do původní lokality,o maličké se postarám.Dalsich cca 10 koček s koťaty bohužel zůstává i pres blížící se zimu bez pomoci u chat.Prosim kastrace je jediné řešení, KASTRUJTE!!!!

 

Hnízdo mladších divoženek, bilomour Arnoštka,mourate Divuse a Liskulka, černý Křemílek.

 

Tuláček

Před měsícem si naše kočky,které chodí ven přivedly kamaráda, obrovský černý kluk, který si každý večer přišel pro večeři flipovym vchodem pro kočky, spal v psí boudě a neopouštěl nás ani přes den, nevypadá zanedbane,dokonce dost přibral, je trochou vyděšený ,ale ne agresivní. Nepostrada ho někdo z našeho okolí? Nebo se ho tu záměrně zbavil?

 

 

Maminka Runa a koťata

Gebo, Kenaz a Berkana a maminka Runa 

Maminka Runa má nový domov ale její ko´tata zůstávají v Mochově. Gebo, Kenaz a Berkana jsem plaší a bázlivý. Gebo a Kenaz jsou kluci a Berkana je holčička. Jsou narozeni cca v květnu 2016. Jsou plně očkovaní. 

 

Maminka Runa se vrátila do původní lokality.

Bráška Fehu bohužel zemřel, krátce poté co se dostal do našeho útulku ☻

 

Gebo 

50 odstínů šedi ☺ temný Gebo, kluk cca 6 mesicu,krasny elegán,ale bohužel stále plachý! nutně potřebuje trpělivou milující náruč ♥
 

 

Kenaz

Mouraty kluk,cca 6 měsíců,bráška Geba.Obrovsky zvědavý,neustále komentuje dění okolo sebe.Je plachý,jako jeho sourozenci,ale jeho zvědavost a mlsny jazýček jsou nam k prospěchu.Obcas se nechá pohladit. 
 
 
Berkana - mouratá holčička bez oka
 

 

 

Za Katovny- Maličcí

Mouratobílá holka- Gilotýnka

Černobílý kluk- Mečík

Černobílý kluk k modrým okem- Kordík

Narozeni cca v červnu 2016 v Brandýse nad Labem. 

 

Kočičí sourozenci jsou krásní a mazlivý. 

Gilotinka - svéhlavá mazlivá holčička, která si umí prosadit svůj názor 

Mečík je obrovský mazel a závislák 

Kordík je ze sourozenců nejvíc bojácný, nechá se chytit a pusinkovat, ale sám se společnosti raději vyhýbá. 

Mečík hledá nový domov ♥

 

ostatní už mají nový domov ☺

 

Z Katovny - Velcí

 

 1. Josef z Katovny- mouratý- plastika oka
 2. Záviš z Katovny- chlupatý kluk bojovník 
 3. Tylda z Katovny- černá kočka
 4. Rudolf z Katovny- mouratý kluk 
 5. Elisa z Katovny- černá s bílým flekem
 6. Fridrich- černý s bílým flíčkem- Asi tatínek ?
 7. Matyáš z Katovny- černý kluk
 8. Leopold z Katovny-mouratý kluk
 9. Zikmund z Katovny- mouratý kluk
 10. Alžběta  černá krátkostrstá s bílými fleky z Katovny
 11. Mariana dlouhosrstá černá máma z Katovny
 12. Dobromila- černá krátkostrstá s bílými fleky
 13. Regína- Mouratá holka s bílýma tlapkama
 
Do původní lokality jsme vrátili Fridricha, Leopolda, Zikmunda, Matyáše, Reginu, Marianu, Alžbětu, Dobromilu. 
 
V Tlapkách zůstává z dospělých  Elísa - černá s bílým flekem a Rudolf - mouratý kluk
 
 
 
 

 

Brněnský pozdní sběr s přívlastkem tramvajová

14. května 2016 

Odchyt v Brně v depu tramvají, kde bydlelo okolo dvaceti koček bez domova. Byly jsem požádáni o pomoc při odchytu a následném umístění do nových rodin. Všechny tamní oslovené útulky se k situaci otočily zády a i přes žádost, pomoc odmítly. V současné chvíli máme prvních 13 brněnských mazlíků u nás v péči. 

Prozatím jsme jim poskytli domov. Kočky jsou odblešené, odčervené, vykstrované a čekají na vakcinaci. 

 

 1. Morava- starší černá 
 2. Pálava- mladší černá 
 3. Burčák- Mouratý starší kluk bez části ocasu 
 4. Merlot- mladý mourek (Pepík)- Nový domov♥
 5. Savignon- bílo šedý kluk (Moric)
 6. Sylvana- Bílo mouratá (kastrovaná)
 7. André - Bílo šedá máma Morice
 8. Rulanda- Černobílá stará (Minda)
 9. Chennin - želvovinová stará s poškozeným okem 
 10. Cuve- želvovinová mladší 
 11. Frankovka- bílá s černými fleky a černým čumákem 
 12. Chardoney- bílo mouratá starší 
 13. Tramína- bílo šedá stará 
 
 

Honzík

Spokojeny Honzik♥smele muzu rici nas nejosklivejsi ♥jako jeden z mala dostal propustku na zahradu a k tomu vysadu chodit domu,jak se mu chce♥nema rad kolektiv a tak je mu venku lepe ♥ dokonce uz prestal zrat nase mile pejsky♥

 

Asusa

Asusa je velice bázlivá a plachá kočička. 

Je vykastrovaná a čeká na nový domov, nejlépe k baráčku se zahrádkou, kde by měla přístup ven. 

 

Lenova

Lenova je velice bázlivá a plachá kočička. 

Je vykastrovaná a čeká na nový domov, nejlépe k baráčku se zahrádkou, kde by měla přístup ven. 

 

Kladno

Nazdárek,nechápu proč to všem přijde trošku úsměvné, ale na mě se teď u mých novým lidí volá Kladno. Mě se to jméno docela líbí, ačkoli je mi to asi zatím docela jedno, hlavně že mám konečně kde spinkat a každý den (dokonce několikrát denně!!!) co do tlamičky. Zatím nejsem vykastrovaný, ale to mi vůbec nebrání v tom už teď se poohlížet po domově kde by nebylo tam moc překočkováno, tak kdybych se vám líbil, tak se na mě přijeďte podívat ♥

 

Očkování : NE 

Kastrace: NE 

Přijata : 23. dubna 2016

 

Schumacher ( Dreyfus)

 

Po kocourovi Zrzkovi tu máme opět chudáka kotě, které utrpělo vážné trauma přední končetiny, kocourek se k nám dostal s ošklivou amputací prstů, 1 prst byl amputován kompletně, u dalšího se čeká, jestli nedojde k odumírání. Přestože si nezažil nic hezkého, je to milý a mazlivý kotě. Prozatím je v naší péči - potřebuje pravidelné převazy a antibiotika, do toho všeho má ještě infekci horních cest dýchacích. Jeho sestřička, která byla nalezena o 14 dní dříve, má kontuzi míchy a špatně chodí na zadní, na břiše na na končetinách měla hluboké rány. Pravděpodobná příčina zranění u obou může být autoúraz, nebo poranění zvířetem či člověkem. Kocourek opět bude umístěn v útulku Tlapky Mochov, v případě, že byste měli zájem přispět na jeho léčbu, popř. léčbu jeho sestřičky, můžete poslat na transparentní účet útulku:2700294395/2010 var. symbol 3. Předem děkujeme <3

Emotikona hea

 

Žanetka z Brandýsa

 

Žanetka je narozena cca srpen 2015, byla odchycena v Brandýse nad Labem na nádraží. Je to velký bojísek, ale miluje ostatní kočky a pejsky. 

 

Ahoj, jmenuji se Žanetka a v Mochově mi teprve začíná život. Do té doby jsem se potloukala kde se dalo a lidé?! ty mi také nepomohli. Teď už se mám lépe, ale stejně lidem moc nevěřím. Zato mám spoustu nových kočičích kamarádů a také dva pejsky. Ty mám velice ráda <3

 

Zanetka, drobná černá holčička se mazlí jen v noci. Nemá čas se zastavit,je stale na průzkumu

 

Kastrace: Ano 

Očkování: Ano 

 

 

 

 

Dropsa

Ahoj, jmenuji se Dropsa a žiju v Mochově ještě se segrou Tutti a bráškou Fruttim. Bohužel lidé na mě byli hodně zlí a proto je vůbec nemám ráda. Chci mít svůj klid a raději si zalezám, aby mi nikdo neublížil. V Mochově se to zlepšuje, ale co ostatní ? Jsou stejně tak dobří jako nynější pečovatelka Edita ? 

Adžika, Fenykl a Paprička

 

3 sourozenci odchyceni v Brandýse nad Labem v Omega Optik. Mají po předcích výrazně kulaté hlavičky a trochu pripominají Peršany:-) velmi opatrní,drobni sourozenci

 

ADŽIK: Ahoj, jmenuji se Adžika, jako to koření. Moji sourozenci Paprička a Fenykl se mnou bydlí v Mochově. Bohužel jsme se jako koťátka protloukala ulicemi a lidé nám neudělali nic dobrého. Proto máme trochu strach, ale postupem času zjišťuji, že nejsou všichni lidé zlí. 

 

FENYKL: Ahoj, jmenuji se Fenykl a bydlím v Mochově ještě s Papričkou a Adžikem. To jsou moje sestřičky! Zatím jsme tu krátce a zvykáme si na milou pozornost lidí, kteří nám v minulosti, ale ukazovali jen záda. Teď už je to lepší, ale potřebujeme klid, pohodu a hlavně trpělivost :)

 

PAPRIČKA: Ahoj, jmenuji se Paprička, jako to koření. Moji sourozenci Adžik a Fenykl se mnou bydlí v Mochově také. Bohužel jsme se jako koťátka protloukala ulicemi a lidé nám neudělali nic dobrého. Proto máme trochu strach, ale postupem času zjišťuji, že nejsou všichni lidé zlí. 

 

 

 

 

Kurkum

 

 

KURKUM : " Ahoj, moje jméno je Kurkum. Člověk by si myslel, že budu zrzavý kocour, ale není to pravda, mám mnohem hezčí barvy - černou a bílou! Mám moc rád dobré granulky, masíčko ale taky mazlení. Od chvíli kdy jsem pochopil že život s lidmi je fajn, bych chtěl svůj vlastní domov s velkou postelí... možná bych sebou vzal ještě nějakýho bráchu nebo ségru, ale to si ještě promyslím." 

 

 

 

Hubert

Hubert a jeho příběh 

 " Bohužel smutný příběh kocourka Zrzka, kterému opět ublížili lidé. Během víkendu jsem byla přivolána ke kocourkovi, který byl odchycen v Sedlčánkách. Kocourek se chytil do pytláckého oka, který se prořezal kůží v oblasti břicha, v tříslech, na plecích a těsně nad konečníkem. Na břiše jsou přoříznuty i břišní svaly. Kocourek musel trpět velkými bolestmi. Tyto typy pastí je zakázané používat. Nyní je u nás hospitalizován, podstoupil již 2 operace. Při prvním zákroku jsem mu odstranila drát, udělala jsem debridement rány - odstranění odumřelé tkáně, vzhledem k tomu, že rána byla infikovaná, musela projít granulací, při druhé operaci jsem ránu sešila. Hledá se původní majitel kocoura. Jakmile to bude možné, kocourek bude umístěn v útulku Tlapky Mochov - Edity Peškové. Léčba Zrzka bude finančně náročná, budeme vděční za jakýkoliv příspěvek na jeho léčbu. Pokud budete chtít přispět na léčbu Zrzka, peníze můžete posílat na transparentní účet Útulku Tlapky Mochov 2700294395/2010 s variabilním číslem 2. Za jakoukoliv pomoc děkujeme." 


MVDr. Ivana Svobodová - www.veterinacelakovice.com

 

ČLÁNEK A PŘÍBĚH HUBERTA

 

OVÍSEK- Tuchoraz

OVÍSEK je starý mouratý vůdce zdejší smečky,ani on se nedá pohladit,jen plné misky si užívá s větším klidem a grácií letitého kmeta.
 

Preciosa a koťátka

V depozitu od: 18.4.2014

Preciosa se k nám do depozitu přitoulala. Přišla vlezem pro kočky a zabydlela se v garáži ve starých krabicích. Ostatní kočky na ní koukaly podezřívavě, ale pustili ji domů. Po obydlení staré krabice, začala krabice pískat a bylo jasno :) Přišla si k nám porodit ! Porodila 4 černobílá koťata. Takže jsem ji dali pracovní jméno "pískající krabice", nakrmili jsem ji a udělali ji plnohodnotný pelíšek, aby mohla zaujmout novou roli matky. Ostatní kočky se smířili s novou spolubydlící, ale nám vrtá hlavou kdo to je a kdo jsou její majitelé. Kočička se nechá pohladit, je hodně upovídaná a  pravděpodobně bude obyvatelkou Mochova !

 

Po pracovním názvu " pískající krabice" dostala řádné jméno Preciosa po vzoru výrobců korálků.

Nyní jsme vymysleli i jména pro koťátka, ale stále jsou moc maličká na to, aby jsme na 100% mohli říct, zda jsou to kluci nebo holky.

Výběr jmen: Kaplík, Twin, Háček, Kroužek, Nymo, Neonka, Karabinka, Rivolka.

Koťátka norozena: 18.4.2014

 

3.5.2014

Proběhlo focení a tak v albu pod popiskem najdete fotky koťátek. S největší pravděpodobností se Preciose narodili tři kluci a jedna holčička.

Jména tedy budou mít: Kaplík, Twin, Háček a holčička bude Rivolka.

Kaplík, Rivolka, Twin mají nový domov. 

Preciosa- stále v depozitu

 

Háček zemřel autoimunitní trombocitopenie- selhání imunitního systému. I přes velkou snahu, transfůzy krve od sourozence Twina jsem boj o jeho život prohrály. 


Záznamy: 1 - 40 ze 49
1 | 2 >>

Aktuálně u nás:

Dospělé kočky a kocouři

 1. Kubíček  ♂
 2. Chellsie  ♀
 3. Mohykánka ♀
 4. Penelope  ♀
 5. Piškvorka  ♀
 6. Míša  ♂
 7. Tiffany  ♀
 8. Preciosa  ♀
 9. Milky Way  ♀
 10. Zlatá  ♀
 11. Plastik  ♀
 12. Růžová  ♀
 13. Rulla- černá, nemazlící,  ♀
 14. Keša- černá holčička z Jenštejna
 15. Ovísek- starý mouratý
 16. Hubert ♂
 17. Honzík- černý starší kocourek
 18. Lenova- kočička od Tesly z prvního vrhu 
 19. Asusa- kočička od Tesly z prvního vrhu 
 20. Morava- starší černá 
 21. Pálava- mladší černá 
 22. Savignon- bílo šedý kluk (Moric)
 23. Sylvana- Bílo mouratá (kastrovaná)
 24. André - Bílo šedá máma Morice
 25. Rulanda- Černobílá stará (Minda)
 26. Chennin - želvovinová stará s poškozeným okem 
 27. Cuve- želvovinová mladší 
 28. Frankovka- bílá s černými fleky a černým čumákem 
 29. Chardoney- bílo mouratá starší 
 30. Tramína- bílo šedá stará 
 31. Křemílek
 32. Vochomůrka- černobílá holčička
 33. Merlina z Káraného
 34. Malvína z Káraného
 35. Jahodnička z Káraného
 36. Fukušima- černá máma z moch. ele.
 37. Temelín- mouratý kocour
 38. Athéna- Želvovinová holka, kastrovaná
 39. Artemis- Želvovinová holka (zrz půl čumák), kastrovaná
 40. Hera- Mourato- bílá holčička, kastrovaná
 41. Gaia- tříbarevná holčička, kastrovaná
 42. Persefona- černobílá holčička, kastrovaná
 43. Dropsa ♀ - černo bílá holka od Skittlesky z Čelákovic
 44. Paprička ♀ - černá holka s bílým flíčkem pod krkem 
 45. Adžik- černý kocour ♂
 46. Fenykl- černý kocour  ♂
 47. Kurkum ♂- od Ivanky- černobílý kluk 
 48. Schumacher- (Drejfus)♂
 49. Žanetka ♀ - vrácená z výstavy For Pets ♀
 50. Kladno- mouratý kluk  ♂
 51. Mečík z Katovny -černý s bílým čumákem kluk  ♂
 52. Berkana- Mouratá holka - z Horoměřic ♀
 53. Gebo - tmavě šedý kouřový -z Horoměřic ♂
 54. Kenaz- -z Horoměřic ♂
 55. Divuše z Káraného ♀
 56. Lískulka z Káraného ♀
 57. Arnoštka z Káraného ♀
 58. Křemílek z Káraného ♂
 59. Prokopka z Čelákovic  ♀
 60. Třešnička - maminka z Černého mostu 
 61. Paní Knedlíčková z Brandýsa 
 62. Galva- Bílá s nádorem- TOS
 63. Strojírna- TOS
 64. Čertice - černá máma Invalidovna
 65. Áre z Nehvizd
 66. SLÉza- z Tuchorazi 
 67. PÁja z Tuchorazi 
 68. Oskar- děděček
 69. Rudolf- starý
 70. Střelenka- starší dcera Minervy
 71. Kabílek z Mochovské elekt. 
 72. Niké- Černobílá holka (Kravička) 
 73. Apollon- Mouratý kluk, nejmenší, kastrovaný 
 74. Rarašák černý Invalidovna
 75. Trepiš- černý invalidovna krátký 
 76. Mefi- mouratá Invalidovna
 77. Hír- černá Invalidovna 
 78. Gréta-Vykáň
 79. Garbo- Vykáň
 80. Lokotka černá malá holka- Brandýs nádraží 
 81. Elefant-mouratý kluk- Brandýs nádraží 
 82. Jofré- zrzavobílý
 83. Poldík- sražený autem
 84. Chico - černý kluk

 

Koťáta

 1. Soustruh - TOS
 2. Frézka - TOS
 3. Harley
 4. Bobík
 5. Kate 
 6. Nohák- černý bez nožičky
 7. Afi- černobílý z Milovic
 8. Zvonička

 

 1. Gebo - tmavě šedý kouřový -z Horoměřic ♂
 2. Kenaz- -z Horoměřic ♂
 3. Divuše z Káraného ♀
 4. Lískulka z Káraného ♀
 5. Arnoštka z Káraného ♀
 6. Křemílek z Káraného ♂
 7. Prokopka z Čelákovic  ♀
 8.