V našem útulku je STOP STAV!!! Máme 41 mini koťat, které potřebují naší péči.

 Myslete na to, než budete volat, že se vám narodila koťátka a co s nimi ?! Pokud naleznete kočku, která potřebuje pomoc, obraťte se na Obecní úřad, Městský úřad, Městskou nebo Státní Policii. Oni mají povinost se o takové zvíře postarat a města mají smlouvy s městskými útulky, kde je musí přijmout!!! 

Plánované akce: 

 ♥ 16.listopadu  v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK, Na Slupi 16 

----------------------------------------

♥ 24. listopadu KC Zahrada umisťovací výstava kočiček 

----------------------------------------

♥ 22. prosince 2019- Vánoce pro Tlapky Mochov ♥ u nás v útulku 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Pro více aktualit sledujte naše facebookové stránky ☺

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ahoj lidičky, to jsem já, zrzeček z Jenštejna. Tak mi říká teta, protože ještě nemám jméno. Teta si mou maminku přivezla z domova důchodců  v Jenštejně a tím zachránila maminku i nás pět sourozenců. Maminka byla v hrozném stavu a navíc už je tady na tom světě hodně dlouho, takže se teta bála, že už nás nezvládne porodit...a měla bohužel pravdu. Kdyby si maminku nepřivezla, umřeli bychom všichni. Já bohužel na ten den budu mít navždy vzpomínku, při porodu jsem přišel o část nožičky, pan doktor mi ji bude muset amputovat až ještě trošku povyrostu. Bolelo to, ale já jsem statečnej kluk. Teta nám říká, že na každého z nás už čeká rodina, u které se budeme mít dobře, jen o nás ještě neví. Myslíte že i na mně, i když nebudu mít nožičku? Moc se těším na to, jak se spolu budeme mazlit, hrát si a třeba i spinkat.....to je to pravé kočičí štěstí. Prosím, řekněte o nás i ostatním dvounožcům. 
 
Pokud se rozhodnete přispět na tyto mrňousky i na ostatní kočičky v našem útulku, budeme moc rádi za jakoukoliv částku na transparentní účet 2700294395/2010. Samozřejmě nám pomůže i cokoliv jiného - papání, deky, dezinfekce, hračky, staré ručníky,.....za vše vám spolu s kočičkami moc děkujeme. Jsme totiž závislí jen na Vaší pomoci.
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 
 
Byla tma, leželi jsme zavření v nějaké krabici a byla hrozná zima, venku pršelo a my byli sami. Pamatujeme si na ten strašlivý hlad. Všichni jsme plakali a měli strach.Smrt byla tak blízko....a nejen proto, že jsme leželi na milovickém hřbitově. Pak najednou se objevilo světlo, uslyšeli jsme nějaké dvounožce a ti nás odvezli k tetě do práce. Teta říká, že to byla policie a že nás zachránili na poslední chvíli. Co se stalo s naší maminkou, už se nikdy nedozvíme. Tak moc bychom k ní chtěli....ale někdo se rozhodl nás zbavit. Co jsme komu udělali? Jsme tak malincí a nikomu jsme nechtěli ublížit......svět není spravedlivý.
Bolela nás očička, měli jsme v nich zánět. Teta nám je vyléčila, i tu děsnou rýmu. Moc krásně se o nás stará. Každé 3 hodiny dostáváme mlíčko a masíruje nám bříška. Nosí si nás i do práce, aby se o nás mohla postarat a když jsme doma, v tom novém teploučkém pelíšku a v bezpečí, chodí se na nás dívat spousta kočičích kamarádů.
Až povyrosteme, budeme hledat svou vlastní člověčí rodinu. Takovou, kde se budeme mít všichni rádi a nikdo nikoho nebude chtít odhodit a zabít. Na každou kočičku prý čeká člověčí kamarád, který ji bude milovat. Třeba to bude někdo z vás?
 
Pokud se rozhodnete přispět na tato miminka i na ostatní kočičky v našem útulku, budeme moc rádi za jakoukoliv částku na transparentní účet 2700294395/2010. Samozřejmě nám pomůže i cokoliv jiného - papání, deky, dezinfekce, stelivo, hračky, staré ručníky,.....za vše vám spolu s kočičkami moc děkujeme. Jsme totiž závislí jen na Vaší pomoci.
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

Aktuálně

Ares z Nehvizd

23.05.2017 19:29
A tenhle miláček k nám přišel z Nehvizdy, kocourka nechal bývalý majitel domu na pospas osudu a odstěhoval se bez něj. Je to velmi zanedbaný stařík očividně zvyklý na péči, se špatným chrupem neměl ani šanci si něco ulovit, navic svrab, masivně zablešený,  původně zřejmě černý...

Budujeme, aneb co je u nás nového...

23.05.2017 19:16
V tomto týdnu u nás probíhala velká přestavba,  nutně jsme potřebovali nové prostory pro sklad steliva a nakonec i granulí. v tak velkém počtu zvířat musíme mít přiměřené zásoby a tak z bývalé kotelny vznik provizorní sklad,  ještě budeme řešit podlahy, ale na to zatím...

Maminka Třešnička a miminka

23.05.2017 19:01
Poslední příjem do karantény . Maminka Třešnička a její mimi , mouraté slečny Hruštička, Švestička a Jablíčka,  černý kluk Melounek.  Maminka přišla porodit svá koťata na přízemní balkon na sídlišti Černý most v Praze k úžasným lidem, kteří se o maličké i jejich unavenou maminku...
Záznamy: 13 - 15 ze 201
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

 

Dodavatel steliva pro naše kočičky♥ Děkujeme za spolupráci!

 

Podporují nás:

 

KORÁLKY NA HRADBÁCH NYMBURK

--------------------------------------------------

 

Nadace na ochranu zvířat

Foundation for the Protection of Animals

--------------------------------------------------

--------------------------------------------------

Když kliknutí pomáhá...

Kliknout můžete každý den jednou ♥