Aktuálně 2013

Nové přírůstky

01.06.2013 11:24
Už i na naše depozitum se dostalo s jarním přídělem kočiček s koťátky. Dostali jsme zprávu o černobílé kočičce se 3 asi 10denními koťátky v Šestajovicích u Prahy. Kočička a jedno koťátko jsou trochu nastydlé a koťátka jsou podvyživená. Kočička se zdá relativně přítulná, takže klasická polodivoká kočka to určitě nebude. Kdo ví, jaký byl její osud a proč takto skončila. Nicméně už jsou u nás a v bezpečí a doufáme, že všichni budou v pořádku a budeme je moct pak vymazlovat a rozmazlovat :-))) Kočička dostala jméno Tiffany a koťátka jsou Storm, Guess a Cartier.

Jarní Kočičí přání a náš velký projekt

02.05.2013 22:00
Do Jarního Kočičího přání jsme jako velký projekt zařadili naše přání zakoupit germicidní lampy a čističku vzduchu. Úplný popis velkého projektu naleznete na stránkách Kočičího přání: www.kociciprani.cz/projekty/5/

Jarní Kočičí přání pro kočky a koťata

01.05.2013 08:00
Dne 1.5.2013 bylo spuštěno jarní kolo akce Kočičí přání. Naše kočičky mají tu čest se i tentokrát této akce zúčastnit. naše kočičky zařazené do akce: https://www.kociciprani.cz/?f%3Acnty=NULL&CLEAN_f%3Acnty=1&f%3Ashltr=39&CLEAN_f%3Ashltr=1 Jak vše probíhá? Akce začíná 1. května a končí o půlnoci v úterý 14.května. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, jehož příběh ho zaujme nebo které třeba pochází z jeho regionu. Dárek mu bude moci zakoupit a poslat přes e-shop, případně peníze na něj poslat přímo na účet útulku. Pro ty, kdo neradi posílají peníze, aniž by viděli, kde skončí, je zde možnost odnést dárek přímo do útulku „své“ kočce. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval.  Druhou možností jak kočky podpořit, je naplnění misky. U každé kočky je obrázek misky, kterou mohou dárci plnit....

Kočičí herna

28.04.2013 14:00
Včera proběhla přestavba kočičí herny v našem depozitu. Pokoj dostal nový nátěr (krásná hráškově zelená barva), nově jsme uspořádali zařízení pokoje a venku se kočičkám vyčlení kus balkonu, na který tak budou mít téměř neomezený přístup. Ještě nám zbývá zasíťování balkonu a drobné dodělávky v kočičí herně a budeme mít hotovo. Peníze na kočičí hernu se nám podařilo sehnat díky Vánočnímu kolu Kočičího přání, za což organizátorům této akce a hodným dárcům moc a moc děkujeme.

Všechny kočičky kastrované

23.04.2013 21:00
Včera byly na kastraci poslední nekastrované kočičky. U všech to proběhlo v pořádku, jen Mercedes (byl teď v poslední "várce") to nesl hodně špatně a byl chudáček celou noc podchlazený, taže bylo nutné ho zahřívat. Nakonec se z toho dostal a i on je v pořádku.

Anténka našla nový domov

11.04.2013 19:00
Dnes do nového domova odešla Anténka. Nahradí prázdné místo po zemřelé kočičce. V novém domově se už na ní těší 2 kocouří kamarádi a 2 pejsci :-) A protože bude bydlet ve vedlejší ulici, budeme mít o ní přehled. Měj se krásně a buď spokojená Anténko a přijď se na nás někdy podívat :-)

Karanténa v depozitu

09.04.2013 14:00
Koncem března a začátkem dubna byla v našem depozitu vyhlášena celková karanténa a stop stav pro příjem nových kočiček. Z preventivních důvodů jsme se rozhodli všechny naše kočičky přeléčit, protože si mezi sebou neustále předávaly nějaký bacil. Nyní jsou tedy již přeléčeny a my si můžeme oddechnout, protože i kočičkám se jistě tímto uleví.

Děkujeme za balík pro Kirinu

20.02.2013 21:00
  Poděkování za dáreček od paní Jolany Tuhé. Zde jsou fotečky, Kirina měla ohromnou radost z dárků. Moc Vám děkujeme 

Anténka a Drátek - nové přírůstky

17.02.2013 17:00
Do našeho depozita jsme přijali 2 starší koťátka - černou Anténku a mouratého Drápka. Je jim oběma asi 10 měsíců a jsou oba dva hrozně mazánkovací :-))) Přijali jsme je od hodné starší paní, která už své kočky má a o tyto 2 navíc se již především z finančních důvodů nemohla postarat.

Knihovnice a Dredík našli nový domov

15.02.2013 20:00
Dne 15.2.2013 spolu odjeli do nového domova Dredík a Knihovnice. Paní si vyhlídla jen Dredíka, ale Knihovnice jí dokázala svou přítulností také přemluvit. Podle informací je všem moc dobře a za to jsme opravdu rádi.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>