Aktuálně v depozitu

Matýsek

20.05.2012 21:13
Matýsek Matýska přijalo naše depozitum v létě 2011 jako čtrnáctiletého starouška. Jeho původníé majitelka zemřela, nový majitalé nemovitosti ho chtěli dát utratit. A jen díky hodným lidem se dostal do našeho depozita. Nebyl na tom nejlépe se svým zdravím, a hlavně psychicky, ale postupně se u nás zabydlel, našel s našimi koťaty novou chuť do života. Nyní je to neodmyslitelný maskot našeho depozita, obrovský mazel a kamarád i náhradní tatínek s přísnou tlapkou pro neposlušná koťata.    

VROUBEK

12.04.2012 23:09
Vroubek je chudinka zřejmě již s trvalými psychickými následky díky zacházení které zažil, my to však nevzdáváme a budeme pořád kocourka přesvědčovat, že lidé nemusí být jen zlý. V naší společnosti se cítí bezpečně, je velmi vynalézavý a přestává se bát. Vroubek je v depozitu v Rohozci u slečny Petry.

ŠROUBEK

12.04.2012 23:07
Šroubek zatím nemá k lidem důvěru, ale je na něm vidět, že se snaží překonat ten vrozený strach z lidské společnosti. Se svou pečovatelkou se mazlí a strach neprojevuje. Nová rodina by měla být trpělivá, získají mazlivého kamaráda. Šroubek je v depozitu v Rohozci u slečny Petry.

CHARLOTKA

12.04.2012 23:06
Charlotka byla se svými bratry nalezena v Kutné Hoře ve velmi zuboženém stavu a masivně začervená což ji stálo málem život, čtyří dny jsme na infuzích bojovali o její život naštěstí úspěšně. Dneska je z ní překrásná holka,ale k lidem zatím nedůvěřivá. Charlotka je v depozitu v Rohozci u slečny Petry.  

BERUNKA

12.04.2012 23:04
Berunka je dospělá, kastrovaná,očkovaná kočička s vadou v očičku, nalezená v Kutné Hoře a čeká na nový domov v depozitu v Rohozci a moc by ráda domeček se zahrádkou. Berunka je v depozitu v Rohozci u slečny Petry.

Tara

29.03.2012 11:57
Tara Mazlivá, černobílá zhruba sedmiletá kastrivaná kočička, se u nás z počátku necítila dobře, velké množství našich svěřenců se s její klidnou povahou dost dobře nesloučilo. proto si Tara vybrala za kamarády naše tři pejsky a s nimi si zvolila i jejich režim. Každé ráno odchází ven a celý den hlídá náš dům, spí  v boudě a dělí se se psy o jejich granule. Večer se vrací unavená hlídáním a spí s nimi v jejich pelíšku. Z kočky Tary je malý hlídací pes.  

Loupáček

29.03.2012 11:56
Loupáček narozen cca v dubnu 2010 Loupáček, který se k nám dostal od řeky Sázavy se svojí sestřičkou Kobližkou. Od první chvíle nám bylo jasné, že maličký kocourek nebude velký vzrůstem, ale vše vynahradí svou přítulností a milou povahou. Po nutném lékařském ošetření a kastraci, jsme se pokoušeli kocourka umístit do nové rodiny. Dvakrát byl vrácený zpět do depozitu, protože se nedokázal adaptovat na nové podmínky a moc se mu stýskalo. Byli by jsme rádi kdyby našel nový domov s milující rodinou, která bude toleratní a trpělivá. Začátek nebude jednoduchý pro obě strany.       

Apač

29.03.2012 11:26
Apač   Narozen v srpnu 2011 Apač se k nám dostal spolu se svou sestrou od velmi milé slečny, která je zachránila od frekventované silnice Evropská (Praha 6) , kde malinkým koťátkům přejeli maminku. Do našeho depozita se dostal se svou sestrou Mohykánkou jako velmi nepřizpůsobivý. Dlouhonohý černý kluk je velký rošťák se spoustou všetečných nápadů. K jeho postupnému ochočování nám velmi dobře slouží jeho obrovská zvědavost. Naše pohlazení si nechává dle své nálady líbit, ale spíše než něžnosti má raději akční nápady. I přes veškerou péči se nám stále nepodařilo z něj udělat mazlící kočku. Apač byl vykastrován v březnu 2012    

Mohykánka

19.03.2012 21:25
Mohykánka Narozena  v srpnu 2011 Mohykánka je na svůj věk velmi drobounká kočička je velmi bázlivá a plachá. Oproti svému většímu bráškovi Apačovi je klidnější a rozvážnější. Naše naléhání a pokusy o mazlení snáší trpělivě, ale bez větší odezvy. Budoucí majitelé musejí mít trpělivost s jejím ochočováním a vymazlováním. Jejich odměnou bude přítulná a vděčná kočička s velmi klidnou povahou. Vykastrována v březnu 2012  

Chelsee

19.03.2012 21:22
  Chelsee je zhruba devíti měsíční kočička. Byla odchycena spolu se svojí maminkou Elsou v Nymburce u Labe v prosinci 2011. U nás podstoupila kastraci a základní veterinární péči. Mourovatá holčička nemá tak výraznou kresbu jako její maminka. Vzhledem k tomu, že se narodila ve volné přírodě a od lidí nezažila nic dobrého, přinesla si k nám velkou nedůvěru v lidi. I přes veškerou snahu zůstává velmi ostražitá a hladit se nechá jen vzácně. Na svůj věk je velmi hravá, zřejmě teprve v bezpečí našeho domova si dovolila odložit ostražitost a zkouší hrátky koťat. Velmi se nám osvědčila i jako pečovatelka o mladší svěřence.    
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>
Dospělé kočky a kocouři
 1. Koláček   ♂
 2. Loupáček  ♂
 3. Tara ♀
 4. Matýsek ♂
 5. Kirina ♀
 6. Vaneska ♀
 7. Kubíček  ♂
 8. Bella  ♀
 9. Chellsie  ♀
 10. Elsee  ♀
 11. Apač  ♂
 12. Mohykánka  ♀
 13. Žakelina- černobílá  ♀
 14. Penelope- maminka od kuliček  ♀
 15. Pipina- bílozrzavá ♀
 16. Péťa- černobílá ♀
 17. Amira ♀- mourovatá
 18. Hanička ♀
 19. Chanel ♀- želvovinová
 20. Drátek  ♂
 21. Kara- hnědočerná  ♀
 22. Mercedes- zrzavo hnědý  ♂
 23. Piškvorka- trojbarevka  ♀
 24. Pixel- zrzavobílý  ♂
 25. Míša- černý  ♂
 26. Ella  ♀
 27. Eliška  ♀
 28. Ester  ♀
 29. Eskymo  ♂