Aktuálně v depozitu

Škrabadla

10.02.2014 11:20
Zakoupili jsme do našeho depozita dvě velká škrábadla. Pokud by měl někdo zájem přispět na ně. Celková částka za škrábadla byla 1700 Kč. Budeme moc rádi za jakoukoliv finanční částku. Prosíme všechny kdo budete posílat penízky napište své jméno, ať víme kdo nám penízky poslal a můžeme napsat kdo nám je pomohl zaplatit.  

Anténka

21.02.2013 12:59
  narozena: 2012   Jak se k nám dostala: Anténka se k nám dostala v únoru 2013 spolu s bráškou Drátkem od jedné hodné staré paní. Paní měla již 2 kočky a pejska a kvůli nedostatku financí se již nemohla postarat o další nalezená koťátka.   Jaká je? Hned od začátku je hodně moc mazlivá. Zatím je spolu s Drátkem zavřena v karanténní kleci a jsou odděleni od ostatních našich koček - vůbec se jim ale samota nelíbí - jsou to velice společenská a mazlivá koťátka :-) K adopci vhodná ve dvojici se svým bráškou, protože jsou na sebe již velmi fixovaní a odluku by těžce snášeli.   Kastrace:   Krmení: doma připravovaná strava granulky RC Kitten a nepohrdne konzervami :-)

Drátek

21.02.2013 12:59
    narozen: 2012   Jak se k nám dostal: Drápek se k nám dostal spolu s Anténkou od jedné hodné staré paní. Paní měla již 2 kočky a pejska a kvůli nedostatku financí se již nemohla postarat o další nalezená koťátka.   Jaká je? Hned od začátku je hodně moc mazlivý. Zatím je spolu s Anténkou zavřený v karanténní kleci a jsou odděleni od ostatních našich koček - vůbec se jim ale samota nelíbí - jsou to velice společenská a mazlivá koťátka :-) K adopci vhodná ve dvojici se svou sestřičkou, protože jsou na sebe již velmi fixovaní a odluku by těžce snášeli.   Kastrace:   Krmení: doma připravovaná strava granulky RC Kitten a nepohrdne konzervami :-)

Dredík

27.01.2013 12:33
Dredík se k nám do depozitu dostal v zuboženém stavu, uprostřed zimy. Jeho dlouhá zrzavá srst je jeden velký dred a proto jméno Dredík. Museli jsme ho ostříhat a odblešit. Pořád ještě není úplně v pořádku, ale určitě se z toho všeho brzo vzpamatuje. Odchytili jsme ho v obci Mochov, kde pobíhal a nikdo se o něj nestaral. Jako každá toulavá kočička má syndrom prázdné misky. Takže ať mu dáme co mu dáme, všechno spapá do posledného drobečku. A pokud to nespapá, zahrabe si to pod deky aby měl na horší časy. Snad mu brzy dojde, že to už mu nehrozí.       

Chanell

07.01.2013 06:41
Chanell je maminka od sedlčanských koťátek. Přišla společně s nimi a je velice bázlivá. Na své dětičky nedá dopustit. Už si zvyká na lidský kontakt, který do té doby neměla.  Chanellka by potřebovala kastraci, aby se předešlo dalším nechtěným koťátkům. Chanellka by si ale také přála nějaké pořádné papání, kterého se svými koťaty venku moc neměla.      

Penelope

07.01.2013 06:40
Penelope ♀ je zhruba dvouroční kočička. Do našeho depozitu přišla těhotná a porodila krásná koťátka. Nyní je vykastrovaná. Velice mazlivá a přítulná kočička, vychovatelka ostatních svěřenců, kteří žijí v depozitu bez maminek.

Hanička

07.01.2013 06:36
Posledním dnešním úlovkem je Hanička. Starší asi 6letá trošku ustrašená kočička žila u pražského Botiče, kam ji chodila krmit jedna milá paní. Haničku zřejmě potulný život přestal bavit, a tak se dožadovala teplého místečka a plné mističky. Hanička je podle cviku v oušku kastrovaná a dost možná má za sebou i pobyt v nějaké útulku. U nás si našla své místečko, dostala i svou mističku a je spokojená.        

Knihovnice

07.01.2013 06:35
Černá asi 5letá kočička se jmenuje Knihovnice. Přivezla nám jí jedna moc hodná paní s prosbou o umístění. Knihovnice se toulala v pražských Vysočanech okolo frekventované silnice, své místo si našla v podniku, který bohužel končí, a tak se Knihovnice opět ocitla bez přístřeší. Starší, milá mazlivá kočička je velmi výřečná a od první chvíle v našem útulku má své místečko mezi knihami, proto i jméno Knihovnice.    

Vaneska

07.01.2013 06:33
Vaneska ♀ je zhruba dvou a půl roční černá dlouhosrstá kočička. Má velice dlouhé chlupy a je hrozně upovídaná. Se svými chlupy zápasí a dělají se jí bezoáry (chlupy v zažívacím traktu), které vedou u Vanesky k častému zvracení. Proto se už i jendou vrátila z umístění. Jinak je to ale velký mazel a své kamarády si našla i mezi psy, kteří obývají zahradu společně s kočkami. Vaneska je vykastrovaná.     

Pandorka

07.01.2013 06:26
Pandorka ♀ je zhruba roční kočička. Do depozitu přišla těhotná, společně s maminkou Penelope, která ji porodila další sourozence. Pandorka ale nebyla na porod připravená, takže její koťátka nepřežili. Pandorce se ale daří dobře, je vykastrovaná a mazlivá. Ráda se jen tak povaluje a z povzdálí pozoruje ostatní. Je spíše kočka samotářka, ale lidé ji nevadí
1 | 2 | 3 | 4 >>
Dospělé kočky a kocouři
 1. Koláček   ♂
 2. Loupáček  ♂
 3. Tara ♀
 4. Matýsek ♂
 5. Kirina ♀
 6. Vaneska ♀
 7. Kubíček  ♂
 8. Bella  ♀
 9. Chellsie  ♀
 10. Elsee  ♀
 11. Apač  ♂
 12. Mohykánka  ♀
 13. Žakelina- černobílá  ♀
 14. Penelope- maminka od kuliček  ♀
 15. Pipina- bílozrzavá ♀
 16. Péťa- černobílá ♀
 17. Amira ♀- mourovatá
 18. Hanička ♀
 19. Chanel ♀- želvovinová
 20. Drátek  ♂
 21. Kara- hnědočerná  ♀
 22. Mercedes- zrzavo hnědý  ♂
 23. Piškvorka- trojbarevka  ♀
 24. Pixel- zrzavobílý  ♂
 25. Míša- černý  ♂
 26. Ella  ♀
 27. Eliška  ♀
 28. Ester  ♀
 29. Eskymo  ♂