Kočičky k adopci

Helenka

Tak nevím,co si o lidech mám myslet. V největším dešti nedělního odpoledne zastavilo v sousední ulici auto,pan se chvilku rozhlížel, pak se vratil do auta a běžel k plotu,musel si pospíšit, pršelo a jistě to nebylo příjemné. Mám na zahradě dva pejsky, staroušky jen pro formu, jsou to miláčci ,ale hluk dělají a na případné návštěvy se běží podívat.  Dotyčnému to bylo jedno,hodil!!!! přes plot maličké kotě a rychle se běžel schovat před deštěm do svého Mercedesu  a tak k nám přišla maličká cca 2 měsíce stará Helenka.  Pejsci stekali,Helenka mnoukala o život,je velké štěstí, že naši psi milují všechna zvířátka. Pán spokojeně odjel,zbavil se nákladu a bohužel neměl ani tolik slušnosti,aby dal vědět, že nám něco veze. Tímto bych chtěla dotyčnému vzkázat: Máme na domě kamerový systém, viděla jsem vše ze záznamu, mohou mít i vaši spz,ale vlastně nechci. Nenapadá mě žádné slušné slovo, které by váš čin omlouvalo, jen vám přeji,aby jste mohl zažít to,co musela malá Helenka. 

Ahoj, jmenuji se Helenka, narodila jsem se koncem května 2017 a do Mochovských Tlapek jsem přijela Mercedesem. Bohužel pán, který mě přivezl, mě nedbale hodil přes plot. Zlých lidí je mnoho, ale tady v Tlapkách je o mě postaráno. Nejraději bych si našla novou rodinu, kde bych měla plnou misku a teplou postel ♥

 

Třešnička a koťata

Poslední příjem do karantény . Maminka Třešnička a její mimi , mouraté slečny Hruštička, Švestička a Jablíčka,  černý kluk Melounek.  Maminka přišla porodit svá koťata na přízemní balkon na sídlišti Černý most v Praze k úžasným lidem, kteří se o maličké i jejich unavenou maminku starali, jak mohli. Klidná a očividně bytová kočička je vzorná maminka všem 4 potomkům i když sama vypadá velmi unaveně,v očícku má vyhojený vřed po herpes. narozeni 2.5.2017
 

 

Bagi

Ahoj, jmenuji se Bagi a přitoulala jsem se k hodnému pánovi, kterému nebyl můj osud lhostejný. A protože má z Tlapek kocourka, hned věděl co se mnou, abych nemusela zůstat venku v zimě. 

Bouča

Ahoj, jmenuji se Bouča a našli mě v Hotelu Bouček v Mochově. Jsem narozená v květnu 2017. 

Ztratila jsem se, ale nikdo se ke mě nehlásí, tak jsem v útulku. Dají mi tu najíst a je tu teplo, ale chledám rodinu, kde budu opravdu doma ♥

 

Nola z Nehvizd

Krásná, mazlivá, atraktivně šedivá, nepostrádáte kočičí slečnu? Nález Nehvizdy,ulice Nová. 

U nálezců se zabydlela před 14 dny.

 

 

Koťata Brandýsa

A tohle vzteklé komando někdo odložil na nádraží v Brandýse, cca 8 týdnů stará koťata očividně bez péče. Malá a vzteklá - 2 mourate holčičky,jeden kluk mour a druhý černý. Zanedbání a vyděšení,ale s chutí k jídlu.  Bude to ještě pár týdnů trvat, než si zvyknou na lidskou společnost, ale i z nich budou nádherní kočičáci. 

 

 

A další smutné nadeleni...

sourozenci či možná jen příbuzní koťat odchycených na nádraží v Brandýse nad Labem, další 4 smutní a vyděšení s nejistou budoucností. Černá holčička,2 zrz kluci a mourek.  Stáří cca 6 týdnů, nesocializovani, vrčí a snaží se mě sežrat. 

Přijati 1. července 2017

 

 

 

 

Oskar z Nového Vestce

Dědeček z Nového Vestce, 10+ jméno Oskar. Je po kastraci a základním ošetření, velký mazel měl jistě nějaké majitele, možná už dávno. Něžný a klidný mazel ♥

 

 

Kočky z Bradavic

 • Minerva- maminka
 • Střelenka- starší sestra
 • Hagrid
 • Ron
 • Fred
 • Hermiona
 • George
Ahoj jmenuji se Fred a bydlím v Mochově se svými sourozenci a maminkou Minervou. Narodil jsem se v srpnu 2017 poté, co se moje maminka toulala dlouho venku. Já a moji sourozenci jsme vyrostli u lidí a je nám s nimi dobře. Celkem často řádíme a hrajeme si, ale co by se dalo očekávat jiného od koťat ? ♥
 
 

Grácie z Vykáně

Tři Grácie, tři holčičky bez domova, cca 10 týdnů stará koťata (narozeni cca duben 2017) si přišla pro pomoc k paní Ditě Horákové. Jsou trošku plaché,ale vděčné za jídlo i teplý pelíšek, dostávají atb,mast do oci, jsou odblesene, odčervené, z maličkých usmudlanku budou nádherné kočky v krásných zrz barvách. 

 • Gréta 
 • Garbo

 

 

Artur

ARTUR nejmenší a nejstatečnější bílo-mouratý chlapeček .Už jako 2 měsíční koťě zažil velmi mnoho bolesti,ale na lidi nezanevřel.Jedni mu ublížili,ale zachránila ho paní a v teple pod bundou s ním ušla pár kilometrů pěšky pro pomoc..Chlapeček má natržený stehení sval a vyražené zoubky,zřejmě následem pádu.Je velmi hubený a  křehký,vejde se vám do dlaně,ale jistě vše brzy dožene a do nové rodiny poběží veselé a zdravé kotě.

 

 

CHOPER,HARLEY a DAVIDSON

CHOPER,HARLEY a DAVIDSON.Koťata vyhozená u kruhového objezdu na trase Praha-Poděbrady.Původně 4 nechtěňátka našli velmi milí motorkáři a jednoho ze sourozenců si hned odvezli domů.U nás se tedy do nového domova těší zrz kluk Davidson, zrz slečna Harley a bílo-mour CHoper.Velmi neposedné trio obrovských mazlíků vás určitě bude bavit poťouchlými nápady a velkou dávkou energie.Nakonec si vždy přijdou pro pohlazení a budou usínat nejraději v náručí za hlasitého vrnění.

 

 

KÁ,BAGIRA a ŠANTÍ

KÁ,BAGIRA a ŠANTÍ.Velké klubko maličkých šelmiček s velmi uhrančivou šedou barvou.Sestřičky mají podobný osud,jako Rudolf,také jim jejich pán umřel.Jsou to ale neposedná klubíčka a velké divošky,na smutek nemají čas.Musí objevovat svět a teplo lidské náruče.Budou jim 3 měsíce,jsou očkované.

 

 

Ahoj jmenuji se Ká a mám nejtmavší šedou ze svých sestřiček. Budou mi tři měsíce, jsem očkovaná, odčervená a zaléčená. Já a mé sestřičky jsme velké klubko maličkých šelmiček s velmi uhrančivou šedou barvou. Jsme neposedné a velké divošky,na smutek nemáme čas. Musíme objevovat svět a teplo lidské náruče♥

 

ahoj já jsem Bagira ☺

 

A já jsem Šantí 

 

John Sníh

JOHN SNÍH je,jak samo jméno napovídá nádherný bílý kocourek se zvlaštní barvou očí.Každé má jinou barvu,jedno hnědé,druhé modré..Bohužel právě proto je John od narození hluchý.Nězný mazel a postelový povaleč miluje mazlení a pusinky na čumák.Je mu cca 6 měsíců,je očkovaný a čeká na kastraci.

 

Máří

 MÁŘÍ dcera MArie,  je drobný šotek a neposeda,želvovinově zbarvená a na svůj věk 7 měsíců velmi drobná kočičí slečna.Veselá kočičí slečna má velmi mlsný jazýček, miluje maso i smetanu.

 

 

Marie

MARIE je nádherně zrzavá kočička cca 2,5 letá.Přišla k nám i se svými 3 koťaty ve velmi špatném stavu od bezdomovců.Marie je neuvěřitelně   trpělivá,mazlivá a vděčná kočička,která by si zasloužila klidnou rodinu.I ona je  samozřejmě kastrovaná a očkovaná.

Zvonička

Slečna ZVONIČKA  je milé a veselé koťě,které se od malička velmi statečně pere s nepřízní osudu.Jako týden staré koťe se k nám dostala poté,co přišla i se sourozenci o maminku.Bohužel všchna koťata i s náhradní maminkou onemocněla panleukopenií a malé Zvoničce po nemoci zůstala částečně ochrnutá zadní nožička.Zvonička je hravé a zvídavé 7 měsíční klubíčko,očkovaná,testovaná i kastrovaná.

 

 

Rudolf

Kočičí kluk Rudolf,  smutný 10 let starý kastrovaný,  jako malý adoptovaný z útulku Měcholupy . Na stará kolena se vrací opět do útulku, protože jeho milující pán umřel. Rudolf je klidný, trpělivý a neskutečně mazlivý pohodář,  své místo si u nás našel v posteli. 

 

 

RUDOLF je 10 letý elegán a velký mazel.Jeho milující majitel bohužel umřel a tak se Rudolf dostal k nám.Je úžasně klidný a vděčný za pohlazení. První dny u nás byl velmi smutný,ale mazlení,hlazení a peřina v teplé posteli mu dělají velmi dobře a tak doufám,že ho stesk brzy přejde.V nové rodině by uvítal volný výběh do přírody,byl to nadšený lovec.Rudolf je očkovaný a kastrovaný.

 

Nuslička

Mazlivá a klidná Nuslička, čerstvě po kastraci a testech FIV+FELV , ještě očkování a bude se těšit na nový domov ♥

 

Slečna Klárka

Slečna Klárka z pole, krásná a mazlivá,velmi vděčná holčička je kastrovaná, odčervená, testována FIV,FELV,  bohužel její krásný kožíšek budeme muset celý ostříhat - pobyt venku bez náležité péče udělal své a dredy jsou obrovské . Naštěstí je Klárka velmi klidná a trpělivá ♥

 

 

KLÁRKA perská 2,5 letá kočička se k nám dostala od místních skleníků.Nezodpovědní majitelé jí zde odložili,protože si chtěli pořídit nové koťatko.Klidná a vděčná Klárka přišla o většinu svého krásně huňatého kabátku,ale až jí doroste nový,bude nádhernou ozdobou klidné domácnosti.Klárka je kastrovaná,očkovaná i testovaná.

 

Maminka a koťata (Maya)

Velmi zubožená maminka a její 4 potomci.  Kočička je velmi mladá a už má za sebou několik porodů,  žádné z koťat se nedožilo dospělosti . Jsme plní po střechu a stopstav stále trvá, bohužel se najdou smutné výjimky , toto je jedna z nich. Kočička je od rána na vet a koťata dokrmuji po 2 hodinách mlékem od Royal caninu  i oni dostávají ATB,probiotika a vitamíny. Držte nám palce....

Bohužel všechna koťátka zemřela...

 

Bob a Kate - Koťata z příkopu

O osudu cca 2 měsíčních koťat neměl jejich majitel zřejmě konkrétní představu a tak se jich velmi originálně rozhodl zbavit, milá koťata pohodil v neděli do výkopu před náš dům . Nezajímá ho, že je nemám kam dát , že obě koťata jsou velmi zanedbaná, mají rýmu, usazená očka a klouček deformované víčko, blešky a svrab jako bonus k už tak smutnému stavu, nezajímá ho, že jsem po operaci na tom fyzicky dost špatně.  Někdo si dal práci je ochočit,tak proč se jich pak zbaví odhozením do příkopu.nenacházím slušná slova pro jeho jednání... 

 

 

 

 

 

Káranští pánové

Karansky les vydal svá další tajemství ,  3 kočičí pánové už v pokastracni péči. Bílo moutratý kluk je velký mazel, toho do lesa vracet nebudeme, ale jeho dva kamarádi se vrátí do původní lokality.  Za dozoru káranských chatařů si budou dál v poklidu žít, tam kde to znají a jsou zvyklí. 

 

 

 

Are

A tenhle miláček k nám přišel z Nehvizdy, kocourka nechal bývalý majitel domu na pospas osudu a odstěhoval se bez něj. Je to velmi zanedbaný stařík očividně zvyklý na péči, se špatným chrupem neměl ani šanci si něco ulovit, navic svrab, masivně zablešený,  původně zřejmě černý kocourek je vděčný klidas, statečně se cpe a odpočívá ♥

 

 

ARE 8 letý kocourek je klidný obr s něžnou a mazlivou povahou.Jeho majitelé ho prodali i s domem a více se o jeho osud nezajímali.Are miluje děti a zřejmě i jim vděčí za to,že pouliční život přežil.

 

Toulavci z Tuchorazi

TU cHO RAZ- naše jména ☺

Tušík- černý kluk 

Hopík- zrzavý kluk

Razinka - mouratá holka

 

Nejnovější toulavčata z Tuchoraz. Sourozenci zrzek, černý a slečna mouratá,  stáří cca 8 měsíců, podvyživení, nekontaktní a velmi vyděšení. Byli odkázáni jen na svoje lovecké umění. nejsmutnější je, že na ně koukalo celých 8 měsíců spoustu lidí, sousedé si je přehazovali a jediné,na čem se shodli bylo, že je tam nechtějí...Jsme opravdu tak bezcitní a lhostejní?

,

 

Tušík má nový domov ☺

 

Mochovčata bez maminky

30. dubna 2017 jsem přijala pět malých koťat. Koťata jsou z Mochova a bohužel přišli o maminku. Mají cca 350 g a jsou staří zhruba měsíc ( začátek dubna 2017)

Dva zrzavý kluci a tři želvovinové holčičky ♥

Ještě ten den kdy jsem přijala koťata našla se i náhradní maminka, které má mlíčko a koťata hned přijala za vlastní ♥ 

 

Maminka - Kostelnička

Zrzavý kluk- Betlém

Zrzavý kluk- Zvon

Želvovinová s flekem za uchem - Zpovědnička

Želvovinová - největší zrzavé fleky- Kropenka

Želvovinová - nejtmavší- Svěcenka

 

Na nový domov čeká už jen Zvonička ♥

Betlémek, Kropenka a Svěcenka zemřeli. 

Kostelnička má nový domov. 

 

Kočky z Mochovské elektrárny

 

Zkoušečka- Černá holka -našla nový domov

Zásuvka- Černá holka

Kabílek- Černý kluk 

Vypínač- Černý kluk 

 

Fukušima- Černá maminka, plachá, 

Temelín- mouratý kocour, kastrovaný, plachý, 

 

 

 

Vypínač a Zásuvka bohužel zemřeli. 

 

Kočky ze Staré Boleslavi- Saxík, Bubínek, Notička a Harmonika

Kočky odchycené ve Staré Boleslavi 

 

Bubínek - zrz kluk, starší cca 6 let, kastrovaný 

Saxík- zrzavý kluk, narozeni cca srpen 2016

Notička- Zrzavo-bílá holka, narozeni cca srpen 2016

Harmonika- maminka, cca 3 roky, tříbarevná, plachá, kastrovaná, 

 

 

Saxík má nový domov. 

Bubínek má nový domov.

 

Káranky

Odchycených celkem 11 koček, tři kocouři zůstali v lokalitě v péči dělníků.

 1. Niké- Černobílá holka (Kravička) 
 2. Athéna- Želvovinová holka, kastrovaná
 3. Artemis- Želvovinová holka (zrz půl čumák), kastrovaná
 4. Hera- Mourato- bílá holčička, kastrovaná
 5. Gaina- tříbarevná holčička, kastrovaná
 6. Persefona- černobílá holčička, kastrovaná
 7. Hádes- Zrzavo-bílý kluk (nejstarší), kastrovaná
 8. Zeus- Zrzavo-bílý kluk (mladší), kastrovaná
 9. Apollon- Mouratý kluk, nejmenší, kastrovaný 
 10. Zrzavý kluk mladší- umřel 
 11. Zrzavý kluk starší starší - umřel

 

Méďa z Čelákovic

Krasný a hrdý kluk z náměstí v Čelákovicích, uz je po kastraci,cca 2 roky starý a zatím hodně bojácný .

Medvídej je asi dvouletý kocour (květen 2015) , velký zrzavý z Čelákovic ☺ Chycen na sídlišti, kde chodil na krmné místo tři týdny poté se dostal k nám do útulku. Je velmi bojovný, je po kastraci a čeká na očkování. Statečný medvídek bude jednou velký mazel, příběh nám velice připomíná Huberta. 

 

Prokopka

Našla se krásná mazlivá kočičí slečna. V Čelákovicích, v Prokopě. Kočička je dobře živená, čistá a mazlivá. 

 

Divuše, Arnoštka, Lískulka a Křemílek

Divoženky z Karaneho...Řešíme přemnožené kočky a koťata v chatové oblasti v Karanem. Chataři se celé léto kochaji koťaty a s prvním mrazikem nastala otázka,co s nimi dál???Je velká škoda,ze si neuvědomili situaci drive,než se narodili další generace nechtěných koťátek.Mestsky útulek je bohužel nejbližší v Praze a naše zařízení, už tak s cca 100 kočkami v péči,nezvládne další.Dospele kočky se po kastraci vrátí do původní lokality,o maličké se postarám.Dalsich cca 10 koček s koťaty bohužel zůstává i pres blížící se zimu bez pomoci u chat.Prosim kastrace je jediné řešení, KASTRUJTE!!!!

 

Hnízdo mladších divoženek, bilomour Arnoštka,mourate Divuse a Liskulka, černý Křemílek.

 

Tulačka

Před měsícem si naše kočky,které chodí ven přivedly kamarádku, obrovská černá holka, která si každý večer přišla pro večeři flipovym vchodem pro kočky, spala v psí boudě a neopouštěla nás ani přes den, nevypadá zanedbane,dokonce dost přibrala, je trochou vyděšená ,ale ne agresivní. Nepostrada ji někdo z našeho okolí? Nebo se jí tu záměrně zbavil?

 

 

Maminka Runa a koťata

Gebo, Kenaz a Berkana a maminka Runa 

Maminka Runa má nový domov ale její ko´tata zůstávají v Mochově. Gebo, Kenaz a Berkana jsem plaší a bázlivý. Gebo a Kenaz jsou kluci a Berkana je holčička. Jsou narozeni cca v květnu 2016. Jsou plně očkovaní. 

 

Maminka Runa se vrátila do původní lokality.

Bráška Fehu bohužel zemřel, krátce poté co se dostal do našeho útulku ☻

 

Gebo 

50 odstínů šedi ☺ temný Gebo, kluk cca 6 mesicu,krasny elegán,ale bohužel stále plachý! nutně potřebuje trpělivou milující náruč ♥
 

 

Kenaz

Mouraty kluk,cca 6 měsíců,bráška Geba.Obrovsky zvědavý,neustále komentuje dění okolo sebe.Je plachý,jako jeho sourozenci,ale jeho zvědavost a mlsny jazýček jsou nam k prospěchu.Obcas se nechá pohladit. 
 
 
Berkana - mouratá holčička bez oka
 

 

 

Za Katovny- Maličcí

Mouratobílá holka- Gilotýnka

Černobílý kluk- Mečík

Černobílý kluk k modrým okem- Kordík

Narozeni cca v červnu 2016 v Brandýse nad Labem. 

 

Kočičí sourozenci jsou krásní a mazlivý. 

Gilotinka - svéhlavá mazlivá holčička, která si umí prosadit svůj názor 

Mečík je obrovský mazel a závislák 

Kordík je ze sourozenců nejvíc bojácný, nechá se chytit a pusinkovat, ale sám se společnosti raději vyhýbá. 

Mečík hledá nový domov ♥

 

ostatní už mají nový domov ☺

 

Z Katovny - Velcí

 

 1. Josef z Katovny- mouratý- plastika oka
 2. Záviš z Katovny- chlupatý kluk bojovník 
 3. Tylda z Katovny- černá kočka
 4. Rudolf z Katovny- mouratý kluk 
 5. Elisa z Katovny- černá s bílým flekem
 6. Fridrich- černý s bílým flíčkem- Asi tatínek ?
 7. Matyáš z Katovny- černý kluk
 8. Leopold z Katovny-mouratý kluk
 9. Zikmund z Katovny- mouratý kluk
 10. Alžběta  černá krátkostrstá s bílými fleky z Katovny
 11. Mariana dlouhosrstá černá máma z Katovny
 12. Dobromila- černá krátkostrstá s bílými fleky
 13. Regína- Mouratá holka s bílýma tlapkama
 
Do původní lokality jsme vrátili Fridricha, Leopolda, Zikmunda, Matyáše, Reginu, Marianu, Alžbětu, Dobromilu. 
 
V Tlapkách zůstává z dospělých  Elísa - černá s bílým flekem a Rudolf - mouratý kluk
 
 
 
 

 

Brněnský pozdní sběr s přívlastkem tramvajová

14. května 2016 

Odchyt v Brně v depu tramvají, kde bydlelo okolo dvaceti koček bez domova. Byly jsem požádáni o pomoc při odchytu a následném umístění do nových rodin. Všechny tamní oslovené útulky se k situaci otočily zády a i přes žádost, pomoc odmítly. V současné chvíli máme prvních 13 brněnských mazlíků u nás v péči. 

Prozatím jsme jim poskytli domov. Kočky jsou odblešené, odčervené, vykstrované a čekají na vakcinaci. 

 

 1. Morava- starší černá 
 2. Pálava- mladší černá 
 3. Burčák- Mouratý starší kluk bez části ocasu 
 4. Merlot- mladý mourek (Pepík)
 5. Savignon- bílo šedý kluk (Moric)
 6. Sylvana- Bílo mouratá (kastrovaná)
 7. André - Bílo šedá máma Morice
 8. Rulanda- Černobílá stará (Minda)
 9. Chennin - želvovinová stará s poškozeným okem 
 10. Cuve- želvovinová mladší 
 11. Frankovka- bílá s černými fleky a černým čumákem 
 12. Chardoney- bílo mouratá starší 
 13. Tramína- bílo šedá stará 
 
 

Honzík

Spokojeny Honzik♥smele muzu rici nas nejosklivejsi ♥jako jeden z mala dostal propustku na zahradu a k tomu vysadu chodit domu,jak se mu chce♥nema rad kolektiv a tak je mu venku lepe ♥ dokonce uz prestal zrat nase mile pejsky♥

 

Asusa

Asusa je velice bázlivá a plachá kočička. 

Je vykastrovaná a čeká na nový domov, nejlépe k baráčku se zahrádkou, kde by měla přístup ven. 

 


Záznamy: 1 - 40 ze 59
1 | 2 >>

Aktuálně u nás:

Dospělé kočky a kocouři

 1. Kubíček  ♂
 2. Chellsie  ♀
 3. Mohykánka ♀
 4. Žakelina - černobílá  ♀
 5. Penelope  ♀
 6. Piškvorka  ♀
 7. Míša  ♂
 8. Tiffany  ♀
 9. Preciosa  ♀
 10. Milky Way  ♀
 11. Zlatá  ♀
 12. Plastik  ♀
 13. Růžová  ♀
 14. Rulla- černá, nemazlící,  ♀
 15. Keša- černá holčička z Jenštejna
 16. Ovísek- starý mouratý
 17. Hubert ♂
 18. Honzík- černý starší kocourek
 19. Lenova- kočička od Tesly z prvního vrhu 
 20. Asusa- kočička od Tesly z prvního vrhu 
 21. Rudolf z Katovny- mouratý kluk 
 22. Morava- starší černá 
 23. Pálava- mladší černá 
 24. Merlot- mladý mourek (Pepík)
 25. Savignon- bílo šedý kluk (Moric)
 26. Sylvana- Bílo mouratá (kastrovaná)
 27. André - Bílo šedá máma Morice
 28. Rulanda- Černobílá stará (Minda)
 29. Chennin - želvovinová stará s poškozeným okem 
 30. Cuve- želvovinová mladší 
 31. Frankovka- bílá s černými fleky a černým čumákem 
 32. Chardoney- bílo mouratá starší 
 33. Tramína- bílo šedá stará 
 34. Křemílek
 35. Vochomůrka- černobílá holčička
 36. Merlina z Káraného
 37. Malvína z Káraného
 38. Jahodnička z Káraného
 39. Fukušima- černá máma z moch. ele.
 40. Temelín- mouratý kocour
 41. Athéna- Želvovinová holka, kastrovaná
 42. Artemis- Želvovinová holka (zrz půl čumák), kastrovaná
 43. Hera- Mourato- bílá holčička, kastrovaná
 44. Gaia- tříbarevná holčička, kastrovaná
 45. Persefona- černobílá holčička, kastrovaná
 46. Hádes- Zrzavo-bílý kluk (nejstarší), kastrovaná
 47. Zeus- Zrzavo-bílý kluk (mladší), kastrovaná
 48. Dropsa ♀ - černo bílá holka od Skittlesky z Čelákovic
 49. Paprička ♀ - černá holka s bílým flíčkem pod krkem 
 50. Adžik- černý kocour ♂
 51. Fenykl- černý kocour  ♂
 52. Kurkum ♂- od Ivanky- černobílý kluk 
 53. Schumacher- (Drejfus)♂
 54. Žanetka ♀ - vrácená z výstavy For Pets ♀
 55. Kladno- mouratý kluk  ♂
 56. Mečík z Katovny -černý s bílým čumákem kluk  ♂
 57. Berkana- Mouratá holka - z Horoměřic ♀
 58. Gebo - tmavě šedý kouřový -z Horoměřic ♂
 59. Kenaz- -z Horoměřic ♂
 60. Divuše z Káraného ♀
 61. Lískulka z Káraného ♀
 62. Arnoštka z Káraného ♀
 63. Křemílek z Káraného ♂
 64. Prokopka z Čelákovic  ♀
 65. Třešnička - maminka z Černého mostu 
 66. Paní Knedlíčková z Brandýsa 
 67. Maria ze Staré Boleslavi- maminka koťat
 68. Galva- Bílá s nádorem- TOS
 69. Slévárna- černobílá TOS
 70. Strojírna- černomouratá TOS
 71. Čertice - černá máma Invalidovna
 72. Áre z Nehvizd
 73. SLÉza- z Tuchorazi 
 74. PÁja z Tuchorazi 
 75. Oskar- děděček
 76. Rudolf- starý
 77. Minerva- máma trojbarevka
 78. Střelenka- starší dcera Minervy

 

Koťáta

 1. Kabílek z Mochovské elekt. 
 2. Niké- Černobílá holka (Kravička) 
 3. Apollon- Mouratý kluk, nejmenší, kastrovaný 
 4. Rarašák černý Invalidovna
 5. Trepiš- černý invalidovna krátký 
 6. Mefi- mouratá Invalidovna
 7. Hír- černá Invalidovna 
 8. Soustruh - TOS
 9. Frézka - TOS
 10. Helenka - přes plot
 11. Máří ze Staré boleslavi
 12. Gréta-Vykáň
 13. Garbo- Vykáň
 14. Lokotka černá malá holka- Brandýs nádraží 
 15. Berolína- mouratá-Brandýs nádraží 
 16. Elefant-mouratý kluk- Brandýs nádraží 
 17. John Sníh
 18. Choper
 19. Harley
 20. Davidson
 21. Bagíra
 22. Šantí
 23. Artur
 24. Hagrid¨
 25. Hermiona
 26. Ron
 27. Fred
 28. George
 29. Nola z Nehvizd

 

 1. Gebo - tmavě šedý kouřový -z Horoměřic ♂
 2. Kenaz- -z Horoměřic ♂
 3. Divuše z Káraného ♀
 4. Lískulka z Káraného ♀
 5. Arnoštka z Káraného ♀
 6. Křemílek z Káraného ♂
 7. Prokopka z Čelákovic  ♀
 8.